Rekomenduojame

Robin Sharma Istorija

 

Robin Sharma Istorija Kalbant apie žinomų žmonių sėkmės istorijas, tiesiog negalima praleisti ir paties sėkmės mokytojo Robino Sharmos. Šis asmuo, dabar tituluojamas lyderystės guru, ne visada buvo žinomas ir populiarus.

Robino Sharmos tėvas buvo kilęs iš Indijos, mama užaugo Kenijoje. O pats Robinas Sharma gimė Kanadoje. Nors Robino tėvai nebuvo turtingi, tačiau jie buvo išsilavinę žmonės, todėl ir sūnų auklėjo griežtai, skiepijo jam vertybes ir gero elgesio normas. Tėvai iš Robino reikalavo stropumo, atsidavimo mokslui ir puikiais pažymiais baigti mokyklą. Tiek tėvai, tiek pats Robinas žinojo, kad studijoms universitete lėšų nebebus, todėl siekė, kad sūnus iš mokyklos gautų kaip įmanoma daugiau žinių ir įgūdžių.

Puikiai baigti mokslai mokykloje lėmė, kad Robinas gavo galimybę studijuoti universitete. Nenorėdamas kęsti nepritekliaus bei toliau gyventi skurde, jis pasirinko gana perspektyvią teisininko profesiją. Puikiai baigė studijas ir gavo itin gerai apmokamą darbą advokatų kontoroje. Taigi, Robinas Sharma buvo advokatas.

Netrukus Robinas sukūrė savo šeimą, tačiau juto, kad jo gyvenime kažko stinga, jis nesijautė laimingas, nors, regis, turėjo viską, ko galimą trokšti. Kaip teigia pats Robinas, jį tiesiog valdė pinigai, jis jų troško, mėgavosi prabanga, kurioje gyveno, tačiau laimės nejuto.

Subyrėjusi šeima matyt ir buvo akstinas keisti savo gyvenimą. Robinas daug keliavo, mąstė apie savo gyvenimą, siekė pažinti savo vidinį pasaulį. Taip pat atrado kitą pomėgį – skaityti ir tyrinėti daug pasiekusių žmonių istorijas, jų biografijas, interviu su jais ir pan. Neilgai trukus, Robinas pats parašė knygą, vėliau ir bestseleriu tapusį apsakymą „Vienuolis, kuris pardavė „Ferrarį“.

Šiandien Robinas Sharma – visame pasaulyje žinomas sėkmės mokytojas, kurio paskaitų klausosi NASA, Microsoft ir kitų didžiulių kompanijų darbuotojai.
 
 
Susiję straipsniai

Ingvar Kamprad Istorija

 

Jei Jums nėra girdėtas Ingvaro Kamprado vardas, tai prekybos tinklo IKEA pavadinimas tikrai žinomas. Ingvaras Kampradas yra šios kompanijos įkūrėjas.

Ingvaras gimė Pietų Švedijos miestelyje Smolande, užaugo viename ūkyje. Jo šeima nebuvo labai pasiturinti, tad nuo mažens Ingvaras Kampradas uždarbiavo ir pats. Pavyzdžiui, būdamas penkerių metukų, jis pardavinėjo kaimynams degtukus. ...

Ingvar Kamprad Istorija

Donald Trump Istorija

 

Donaldo Trumo vardas daugeliui žinomas, girdėtas. ...

Donald Trump Istorija

Coco Chanel Istorija

 

Tikriausiai kiekvienai moteriai puikiai žinomas ar bent girdėtas Coco Chanel vardas. ...

Coco Chanel Istorija

Atsisiuntimo nuoroda

 

Atsisiuntimo nuoroda laikinai neprieinama ...

Atsisiuntimo nuoroda

Nicole Kidman Istorija

 

Aktorė Nicole Kidman daugeliui girdėta. ...

Nicole Kidman Istorija

Mark Zuckerberg Istorija

 

Sakykite, ar daugelis nežino socialinio tinklo „Facebook“? ...

Mark Zuckerberg Istorija

Luciano Pavarotti Istorija

 

Luciano Pavarotti – žymus italų operos solistas. ...

Luciano Pavarotti Istorija

Fiodor Khitruk Istorija

 

Fiodoro Khitruk pavardė retai girdima. ...

Fiodor Khitruk Istorija

Alexandre Dumas Istorija

 

Kuris gi nežinome žymiųjų trijų muškietininkų? ...

Alexandre Dumas Istorija

Albert Camus Istorija

 

Albertas Camiu gimė 1913 metais neturtingoje darbininkų šeimoje. ...

Albert Camus Istorija

Steve Jobs Istorija

 

Styvo Džobso vardas mums asocijuojasi su visame pasaulyje garsiu prekės ženklu „Apple“. ...

Steve Jobs Istorija

Leonardo da Vinci Istorija

 

Leonardas da Vinčis gimė Toskanoje Vinčio miestelyje. ...

Leonardo da Vinci Istorija

Bill Gates Istorija

 

Bilas Geitsas gimė Sietle, Jungtinėse Amerikos Valstijose. ...

Bill Gates Istorija

Walt Disney Istorija

 

Kuris iš mūsų nėra regėję tokių animacinių filmukų kaip „Pelenė“, „Miegančioji gražuolė“, „Snieguolė ir septyni nykštukai“ ir kt.? ...

Walt Disney Istorija