Rekomenduojame

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Privalumai

 

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Privalumai Galimybė investuoti į nekilnojamąjį turtą sudomina nemažai investuotojų, kadangi toks investavimas pasižymi tam tikrais investuotojams patraukliais bruožais. Taigi, kokie yra investavimo į nekilnojamąjį turtą privalumai?

Visų pirma, kap taisyklė, nekilnojamo turto vertė esant rinkos pokyčiams drastiškai nesikeičia skirtingai nuo akcijų vertės. Be to, vykstant infliacijai nekilnojamojo turto vertė ne sumažėja, o padidėja. Dėl to, kai su ankstesniu nuomininku sudaryta sutartis nustoja galioti, su nauju nuomininku galima sudaryti sutartį atsižvelgiant į infliacijos lygį.

Visų antra, nekilnojamasis turtas yra materialus turtas. Todėl, jeigu net ir toks turtas nuvertėtų, vistiek investuotojas turės išlikusį tam tikrą materialųjį daiktą ir galės jį valdyti, naudoti pagal savo poreikius.

Visų trečia, galima įvairiais būdais didinti nekilnojamojo turto vertę. Pavyzdžiui, investuotojas gali atlikti patalpų remontą, sutvarkyti aplinką tam, kad šis nekilnojamasis turtas taptų patrauklesnis potencialiems nuomininkams ir suteiktų daugiau pajamų.

Visų ketvirta, investavimas į nekilnojamąjį turtą nėra vienas rizinkingiausių investavimo būdų. Kur kas rizikingiau yra investuoti lėšas į akcijas. Be to, pelnas uždirbamas iš investavimo į nekilnojamąjį turtą nenusileidžia pelnui uždirbtam investavus į akcijas.

Visų penkta, investuojant į nekilnojamąjį turtą galima sumokėti tik dalį savo kapitalo, o kitą dalį gali padengti bankas. Be to, tokios paskolos palūkanos yra mažos, todėl tokia paskola yra naudinga ir leidžia gauti pelną iš tokio investavimo.

Taigi, matome, kad investavimas į nekilnojamąjį turtą nėra labai rizikingas. Be to, dažnai yra galimybė padidinti pelną gaunamą iš tokio investavimo.
 
 
Susiję straipsniai

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas - Hipotekos Obligacijos

 

Visiems yra žinomas faktas, kad investuoti į nekilnojamąjį turtą galima įvairiais būdais. Kiekvienas investuotojas pasirenka sau tinkamiausią būdą. Taigi, apžvelkime vieną iš investavimo į nekilnojamąjį turtą būdų – hipotekos obligacijas.

Hipotekos obligacijų apžvalgą reikia pradėti nuo to, kad pirmiausia turi įvykti toks faktas, kad asmuo nuperka konkretų nekilnojamąjį turtą. Asmuo šiam turtui nupirkti paima paskolą iš banko jam įkeisdamas tą patį nekilnojamąjį turtą kaip prievolės užtikrinimo garantiją. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas - Hipotekos Obligacijos

Investavimas Į Nekilnojamojo Turto Fondus

 

Asmenys, kurie nori investuoti į nekilnojamąjį turtą, tačiau neturi tam pakankamai lėšų, gali investuoti turimas lėšas į nekilnojamojo turto fondus. ...

Investavimas Į Nekilnojamojo Turto Fondus

Veiksniai Darantys Įtaką Nekilnojamojo Turto Vertei

 

Nekilnojamojo turto vertei įtakos gali turėti įvairūs veiksniai. ...

Veiksniai Darantys Įtaką Nekilnojamojo Turto Vertei

Tradicinis Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas

 

Nekilnojamojo turto įsigijimas yra paprasčiausias investavimo būdas į nekilnojamąjį turtą. ...

Tradicinis Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas

Nekilnojamojo Turto Ir Investicijos Samprata

 

Nekilnojamasis turtas yra apibūdinamas kaip žemės sklypas, taip pat jam priklausantys jo paviršiuje esantys daiktai (pavyzdžiui, statiniai), kurie laikomi nekilnojamaisiais dėl to, kad juos perkeliant į kitą vietą gali pasikeisti jų paskirtis bei sumažėti jų vertė. ...

Nekilnojamojo Turto Ir Investicijos Samprata

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Trūkumai

 

Paprastai investuotojai yra linkę spekuliuoti akcijomis ar obigacijomis, negu nekilnojamuoju turtu. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Trūkumai

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Rizika

 

Asmenys, norėdami investuoti į nekilnojamąjį turtą privalo būti itin atsargūs ir apdairūs, kadangi toks investavimas yra susijęs su tam tikromis rizikomis. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Rizika