Rekomenduojame

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Trūkumai

 

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Trūkumai Paprastai investuotojai yra linkę spekuliuoti akcijomis ar obigacijomis, negu nekilnojamuoju turtu. Su kuo tai susiję? Kad rastumėme tinkamą atsakymą į šį klausimą, verta panagrinėti investavimo į nekilnojamąjį turtą trūkumus.

Visų pirma, į nekilnojamąjį turtą gali investuoti tik stambūs investuotojai, kadangi nekilnojamojo turto įsigijimas ir išlaikymas daug kainuoja. Vidutiniams investuotojams šis investavimo būdas yra nepriimtinas, tačiau stambūs investuotojai investuodami į tokį turtą nemato jokių problemų, nes turto išlaikymo kaštai jiems neatrodo dideli.

Visų antra, investavus į nekilnojamąjį turtą, jį reikia valdyti ir juo rūpintis. Nekilnojamąjį turtą gali valdyti pats investuotojas, taip pat jis gali pavesti šią užduoti atlikti konkrečiai nekilnojamojo turto agentūrai, tačiau tokiu atveju jo pajamos sumažėja. Jeigu asmuo nusprendžia pats valdyti nekilnojamąjį turtą ir jį nuomoti, jam dažnai tenka atlikti patalpų remontą, prižiūrėti aplinką, kad potencialūs nuomininkai susidomėtų nuomotojo pasiūlymu.

Visų trečia, nekilnojamasis turtas yra nelikvidi investicija, kadangi jį parduoti yra labai sudėtinga. Norint jį parduoti, reikia atlikti tam tikras ilgai trunkančias valstybės reikalaujamas procedūras. Savo ruožtu akcijomis ir obligacijomis yra disponuojama lengviau.

Visų ketvirta, investavus į nekilnojamąjį turtą galima susidurti su nesąžiningais nuomininkais, kurie vengs atlikti savo pareigas bei gali padaryti žalos šiam turtui. Dėl to investuotojas gali patirti tam tikrų nuostolių.

Apibendrinant, galima teigti, kad investavimas į nekilnojamąjį turtą yra susijęs su tam tikra rizika, nes niekada nėra aišku, ar nuomininkai elgsis sąžiningai. Be to, tokio turto valdymas daug kainuoja.
 
 
Susiję straipsniai

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Rizika

 

Asmenys, norėdami investuoti į nekilnojamąjį turtą privalo būti itin atsargūs ir apdairūs, kadangi toks investavimas yra susijęs su tam tikromis rizikomis.

Pirmiausia, perkant nekilnojamąjį turtą, reikia pasitikrinti, ar jo pardavėjas yra sąžiningas tokio turto įgijėjas. Reikia išsiaiškinti, ar šis turtas nėra įkeistas pardavėjui bei ar jis nėra teisminio ginčo objektas. Tokią informaciją galima patikrinti Nekilnojamo turto registre. Tokių priemonių yra būtina imtis, kadangi yra nemažai sukčių, kurie siekia praturtėti iš neteisėtai įsigyto turto. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Rizika

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Privalumai

 

Galimybė investuoti į nekilnojamąjį turtą sudomina nemažai investuotojų, kadangi toks investavimas pasižymi tam tikrais investuotojams patraukliais bruožais. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Privalumai

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas - Hipotekos Obligacijos

 

Visiems yra žinomas faktas, kad investuoti į nekilnojamąjį turtą galima įvairiais būdais. ...

Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas - Hipotekos Obligacijos

Investavimas Į Nekilnojamojo Turto Fondus

 

Asmenys, kurie nori investuoti į nekilnojamąjį turtą, tačiau neturi tam pakankamai lėšų, gali investuoti turimas lėšas į nekilnojamojo turto fondus. ...

Investavimas Į Nekilnojamojo Turto Fondus

Veiksniai Darantys Įtaką Nekilnojamojo Turto Vertei

 

Nekilnojamojo turto vertei įtakos gali turėti įvairūs veiksniai. ...

Veiksniai Darantys Įtaką Nekilnojamojo Turto Vertei

Tradicinis Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas

 

Nekilnojamojo turto įsigijimas yra paprasčiausias investavimo būdas į nekilnojamąjį turtą. ...

Tradicinis Investavimo Į Nekilnojamąjį Turtą Būdas

Nekilnojamojo Turto Ir Investicijos Samprata

 

Nekilnojamasis turtas yra apibūdinamas kaip žemės sklypas, taip pat jam priklausantys jo paviršiuje esantys daiktai (pavyzdžiui, statiniai), kurie laikomi nekilnojamaisiais dėl to, kad juos perkeliant į kitą vietą gali pasikeisti jų paskirtis bei sumažėti jų vertė. ...

Nekilnojamojo Turto Ir Investicijos Samprata