Rekomenduojame

UAB Steigimas Elektroniniu Būdu

 

UAB Steigimas Elektroniniu Būdu Šiuo metu vis populiarėja UAB steigimas internetu, kai asmuo reikiamus veiksmus gali padaryti neišeidamas iš namų. Taigi, ko reikia, kad įmonė sėkmingai būtų įsteigta elektroniniu būdu?

Prieš pradedant atlikti steigimo veiksmus internetu, privalu įsigyti mobilųjį elektroninį parašą.

Pradedant UAB steigimo veiksmus reikia prisijungti prie Registrų centro savitarnos svetainės. Prisijungus, skiltyje „Juridinių asmenų registras“ reikia pasirinkti skiltį „Juridinio asmens prašymai“ bei „Prašymas laikinai įtraukti pavadinimą į JAR“. Tam, kad bendrovės pavadinimas būtų rezervuotas, reikia užpildyti šį prašymą ir jį pasirašyti elektroniniu parašu.

Sekantis žingsnis – prašymo užpildymas įmonei įregistuoti. Reikia pasirinkti skiltį „Prašymas registruoti JAR“, pasirinkti įmonės teisinę formą „UAB“ ir užpildyti prašymą. Prašyme būtina nurodyti įmonės steigėją, įmonės pavadinimą, buveinės adresą, kuo užsiims kūriama įmonė bei kitus reikalaujamus duomenis ir jį pasirašyti.

Tęsiant registravimo veiksmus reikia pasirinkti funkciją „Atidaryti kaupiamąją sąskaitą elektroniniu būdu“ ir užpildyti prašymą kaupiamajai sąskaitai atidaryti. Prašymą taip pat reikia pasirašyti elektroniniu parašu. Vėliau bankas atsiunčia kaupiamosios sąskaitos sutartį, kurią irgi privaloma pasirašyti. Kai sutartis yra pasirašyta, reikia pervesti įstatinį kapitalą į kaupiamąją sąskaitą.

Įmonės įregistravimas užbaigiamas Registrų centro savitarnos sveitainėje atlikus suteiktų paslaugų apmokėjimą. Po apmokėjimo Registrų centras pradeda tikrinti įmonės dokumentus ir duomenis. Kai Registrų centras juos patvirtina, įmonė laikoma įsteigta.

Taigi, UAB įregistravimas internetu yra nepaprastai efektyvus ir greitas būdas sukurti nuosavą verslą ir sutaupyti laiko, kadangi asmeniui nėra poreikio eiti į banką ir Registrų centrą.
 
 
Susiję straipsniai

UAB Samprata Ir Požymiai

 

UAB (uždaroji akcinė bendrovė) yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurio įstatinis kapitalas yra padalintas į dalis, vadinamas akcijomis. UAB būdingi tam tikri požymiai, kurie leidžia atskirti UAB nuo kitų juridinių asmenų teisinių formų.

Visų pirma, UAB įsteigimui yra reikalingas minimalus 2500 eurų įstatinis kapitalas. Akcijos gali būti apmokamos tiek piniginiais, tiek nepiniginiais įnašais. Tačiau bet kuriuo atveju, piniginio įnašo suma neturi būti mažesnė negu 2500 eurų. ...

UAB Samprata Ir Požymiai

UAB Privalumai

 

Uždaroji akcinė bendrovė yra populiariausia juridinio asmens teisinė forma Lietuvoje. ...

UAB Privalumai

UAB Organai

 

Juridinio asmens organai yra strūktūriniai jo vienetai, per kuriuos jis atlieka tam tikrus veiksmus. ...

UAB Organai

UAB Akcijų Perleidimas

 

Daugeliui verslininkų yra žinomas faktas, kad UAB akcijas galima perleisti įvairiais būdais. ...

UAB Akcijų Perleidimas

Kas yra uždaroji akcinė bendrovė?

 

Uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo, kurio įstatinis kapitalas yra padalytas į akcijas. ...

Kas yra uždaroji akcinė bendrovė?

Kaip įsteigti uždarąją akcinę bendrovę? Pavadinimo registravimas

 

Uždaroji akcinė bendrovė yra ribotos civilinės atsakomybės privatus juridinis asmuo. ...

Kaip įsteigti uždarąją akcinę bendrovę? Pavadinimo registravimas

Kaip įsteigti uždarąją akcinę bendrovę? Po pavadinimo registravimo

 

Jei jau įregistravote savo uždarosios akcinės bendrovės pavadinimą, bendrovės steigėjai turi pasirašyti uždarosios akcinės bendrovės steigimo sutartį (jei steigėjai yra du ar daugiau) arba uždarosios akcinės bendrovės steigimo aktą (jei bendrovės steigėjas yra vienas asmuo). ...

Kaip įsteigti uždarąją akcinę bendrovę? Po pavadinimo registravimo

UAB Trūkumai

 

Kiekviena juridinio asmens teisinė forma turi savo privalumų bei trūkumų. ...

UAB Trūkumai

UAB Steigimo Tvarka

 

Uždaroji akcinė bendrovė yra populiariausia Lietuvoje juridinio asmens teisinė forma. ...

UAB Steigimo Tvarka

UAB Steigimo Kainos

 

Tam, kad UAB būtų įsteigta, reikia atlikti daug procedūrinių veiksmų. ...

UAB Steigimo Kainos