Rekomenduojame

6 Sigmų Privalumai

 

6 Sigmų Privalumai 6 Sigmų metodologija neretai yra naudojama būtent didelių kompanijų. Atsižvelgiant į kokius privalumus tokios kompanijos pasirenka šio metodo taikymą kompanijos precesuose?

Visų pirma, ši metodologija leidžia pasiekti kompanijai finansinės naudos. Šis metodas sudaro sąlygas augti kompanijos pelningumui, o tai yra svarbiausias jo bruožas.

Visų antra, tokia metodologija padeda susikoncentruoti ties svarbiausiomis kompanijos problemomis, dėl to yra didinamas kompanijos pelningumas tobulinant veiklos efektyvumą tam tikrose projektuose.

Visų trečia, ši sistema gerina darbuotojų darbo našumą. Darbuotojai gauna reikalingus įrankius įmonės procesams vykdyti. Todėl darbuotojai užtikrina įmonės procesų efektyvumą.

Visų ketvirta, ši metodologija yra labai lanksti. Ją galima taikyti pasirinktinai tiek vienam, tiek keliems, tiek visiems kompanijos procesams priklausomai nuo aplinkybių.

Visų penkta, ši sistema įgyvendinama analizuojant realius duomenis, skaičius bei faktus. Todėl kompanija gali iš šalies pažvelgti į procesų vykdymo klaidas ir nustatyti, kurioje srityje reikia tobulėti.

Visų šešta, investicija į šią metodologiją dažniausiai atsiperka. Jeigu yra laikomasi visų reikalingų taisyklių, kompanija tikrai pasieks užsibrėžtų tikslų. Tokia investicija yra nerizikinga. Tačiau verta prisiminti, kad šios sistemos įgyvendinimo sėkmė didžiąja dalimi priklauso ir nuo Jūsų.

Apibendrintai verta pasakyti, kad ši metodologija turi gausybę privalumų, kurie vilioja pasinaudoti šios sistemos diegimo galimybe. Tačiau visais atvejais šios sistemos diegimo sėkmė priklausys ir nuo to, kaip kompanija laikosi tam tikrų taisyklių bei sistemos įgyvendinimo etapų tvarkos.
 
 
Susiję straipsniai

6 Sigmų Koncepcijos Principai

 

Galime išskirti 7 pagrindinius principus, kurie nustato 6 Sigmų koncepcijos bendrąsias gaires, kurios nusako, kaip turi būti vykdoma veikla pagal šią metodologiją.

Pirmasis principas yra finansinė nauda. Kiekviena kompanija, kuri nori įdiegti šią sistemą, turi siekti savo veiklos pelningumo. Kitaip toks projektas negali būti įvykdytas.

Antrasis principas yra finišo nebuvimas. ...

6 Sigmų Koncepcijos Principai

6 Sigmų Istorija

 

6 Sigmų teorijos atsirado būtent 1980 metais kompanijoje „Motorola“. ...

6 Sigmų Istorija

6 Sigmos Paslaugų Sektoriuje

 

6 Sigmos metodologija buvo sukurta toms kompanijoms, kurios vykdo veiklą gamybos srityje. ...

6 Sigmos Paslaugų Sektoriuje

6 Sigmų Koncepcijos Modelis Lietuvos Paslaugų Sektoriuje

 

Verta pastebėti, kad 6 Sigmų koncepcijos modelis taikomas Lietuvoje paslaugų sektoriuje susideda iš 4 dalių:

• Pasiruošimas. ...

6 Sigmų Koncepcijos Modelis Lietuvos Paslaugų Sektoriuje

DMAIC Projekto Įgyvendinimo Etapai

 

DMAIC tai projektai, kurių metu yra siekiama sumažinti procesų neatitikimus įmonės veikloje. ...

DMAIC Projekto Įgyvendinimo Etapai

6 Sigmų Metodologija

 

6 Simos – tai integruota organizacijos veikos gerinimo metodologija, besiremianti statistiniais matematiniais metodais. ...

6 Sigmų Metodologija

6 Sigmos Metodika

 

6 sigmos yra tokia įmonės veiklos gerinimo metodika, kuri remiasi statistiniais metodais. ...

6 Sigmos Metodika

Lietuvos Įmonių Procesai 6 Sigmų Aspektu

 

Nagrinėjant įmonių veiklą Lietuvoje, verta pabrėžti, kad ne viena įmonė dar nepasiekė 2 Sigmų lygio. ...

Lietuvos Įmonių Procesai 6 Sigmų Aspektu

6 Sigmų Samprata

 

Paprastai tariant 6 sigmos tai yra darbo našumo bei kokybės gerinimo metodologija paremta tam tikrais matematiniais skaičiavimais. ...

6 Sigmų Samprata